loader image

Join us

Event Manager

Miejsce pracy

Warszawa

Zakres obowiązków

  • Produkcja wydarzeń
  • Opracowanie głównych założeń eventów oraz ich harmonogramów i kosztorysów
  • Nadzór nad stroną kreatywno-artystyczną wydarzenia
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Wyceny, negocjacje, potwierdzanie świadczeń pomiędzy partnerami
  • Koordynacja projektów z klientem
  • Stała kontrola finansowa projektów oraz pełne rozliczenie po ich zakończeniu

Nasze oczekiwania

  • Inicjatywa, świeże spojrzenie, pomysłowość, zaangażowanie, chęć rozwoju
  • Minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji eventowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • Dobra organizacja, terminowość, samodzielność i zdolność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Zainteresowanie światem social mediów

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Współpracę z klientami – liderami swoich rynków
  • Samodzielne stanowisko, ze wsparciem doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • U nas możesz: pytać, inicjować, chcieć. Jesteśmy ZAWSZE otwarci na rozmowę