loader image

Join us

Creative Manager

Miejsce pracy

Warszawa

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie prezentacji przetargowych
  • Tworzenie koncepcji kampanii marketingowych oraz strategii komunikacji
  • Kreatywne wsparcie dla realizowanych kampanii i akcji promocyjnych
  • Copywriting
  • Zarządzanie projektem
  • Współpraca ze wszystkimi zespołami

Nasze oczekiwania

  • Kreatywność
  • Doświadczenie w tworzeniu prezentacji przetargowych
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz efektywna praca w zespole
  • Inicjatywa w działaniu i zaangażowanie
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Współpracę z klientami – liderami swoich rynków
  • Samodzielne stanowisko, ze wsparciem doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • U nas możesz: pytać, inicjować, chcieć. Jesteśmy ZAWSZE otwarci na rozmowę